Aktuálně Fabiánek potřebuje:

 

 

* speciální vůz k přepravě na terapie, vyšetření a do školy (jezdíme opravdu hodně)

* speciální ortopedická obuv Memo, ortopedické vložky Memo (1600 Kč za kus, 4x ročně)

* větší velikost speciální tříkolky Loped 2024

* podologické puzzle s více povrchy

* motomed

* bezbariérové větší bydlení s úpravou veškerého prostoru dle potřeb syna a ke stimulaci pohybu (tělocvična, asistenční pes, prostorově upravené chodby, technická místnost

* probiotická kůra s analýzou střevního mikrobiomu Probione, půlroční kůra 19 000 Kč

 
Jsme vděční za jakoukoliv finanční pomoc, protože bez vás to nezvládneme !!!
 
 
Dále pravidelně absolvujeme:

Intenzivní týdenní pohybové terapeutické pobyty - 14 000/týden - 6x za rok (+ ubytování, doprava a strava, vždy si hradíme sami)

Kraniosakrální terapie - 1900/lekce

Feldenkrais/Childs´space/Movement Lesson/Spirální dynamika/Neurorehabilitace - 1500 Kč/lekce

Logopedie/Logohrátky - 800 Kč

Osobní asistence - 150 Kč/hodina

Hiporehabilitace - 800 Kč/lekce

Bachova květová terapie - 500 Kč/sezení

Ergoterapie/Smyslová stimulace/Kognitivní  - 900 - 2500 Kč/sezení

Konzultace - zraková terapie, speciální terapeutické workshopy, samovzdělávání ä studium 100 000 Kč

Speciální potravinové a vitamínové preparáty + cvičební a kompenzační pomůcky

Stimulační hračky: zvukové pomůcky, zvukové komunikátory, AAK komunikace - rozšiřujeme nové možnosti

 

 

Řeším  Bydlení  Brno !!! :

V blízké budoucnosti potřebujeme řešit větší bezbariérové bydlení v konkrétních lokalitách Brna, kvůli návaznosti na sociální služby, které využíváme a budeme stále častěji potřebovat (Královo Pole, Medlánky, Řečkovice, Žabovřesky, Komín, Jundrov) na relativně rovném pozemku. Nejde jen o aktuální stav, ale vše rozmýšlíme i do budoucnosti, s ohledem i na naše zdraví a věk. Přesně víme co potřebujeme, aby nám prostředí uzpůsobeného bydlení ulehčilo život s náročnou péčí o syna. Zatím se nám nepodařilo sehnat pozemek ke stavbě bungalovu s menší zahrádkou, na kterou umístíme cvičební trampolínu a venkovní prolézací prvky včetně speciální houpačky. Čeká nás také v budoucnu asistenční a terapeutický Chodský pejsek, který bude Fabiánkovi k ruce. Zvažujeme také varianty většího přízemního bytu se zahrádkou. Limitují nás ovšem současné cenové nabídky a zamrzlý ÚP města Brna.

Vnitřní prostor uzpůsobíme potřebám syna s ohledem na jeho zdravotní omezení a s cílem vytvořit stimulační prostředí pro podporu jeho motorického vývoje, který se bohužel věkem zpomaluje (madla po celé chodbě a v některých dalších místnostech, stěny se stimulačními prvky, široké chodby pro vozík, úložný prostor pro zdravotní kočár, invalidní vozík, speciální tříkolku, chodítko a velké množství cvičebních míčů různých tvarů a velikostí, tělocvična s umístěním cvičících prvků k prolézání, žebřiny a madla k nácviku stoje a chůze, bidet pro snazší základní hygienu díky narůstající váze, přizpůsobená toaleta a koupelna pro lehčí manipulaci, podlahové vytápění pro většinový pohyb těla na zemi, technická místnost pro pračku a sušičku uzamykatelnou, aby nebyly tolik ničeny synem stálým otevíráním za chodu, zabezpečení myčky a trouby, taktéž proti otevírání za chodu a různé další úpravy, které se u zdravých dětí řešit nemusí). Naše pohybové možnosti budou časem také omezenější a péče o syna bude s pomocí sociálních služeb trvalá.

 

Díky vám absolvuji mnohé terapie a rehabilitace

#dar #bydlenibrno