Hračky a pomůcky

Vertikalizační stojan

Mám své první botičky, aby si nožky zvykaly a nevytáčely se do stran. Teta fyzioterapeutka z Ostravy mi půjčila vertikalizační stojan. Líbí se mi a jsem v něm rád, tedy alespoň chvíli, než se cítím unaveně. S botičkami je to horší, ty tedy rád nemám, prozatím. Časem si o stojan zažádáme u...

Polohovací lavice

Polohovací výškově stavitelnou lavici mi vyrobili na zakázku. Na polstrování si hraji, poznávám nové  věci, zapírám se pravou rukou, abych se mohl levou rukou věnovat hraní. Snažím se vydržet v různých polohách.

Balanční podložka Ikea

Otáčivá velká balanční podložka Ikea Snurrig. Pomáhá mi při cvičení v různých polohách, ale také si s ní občas točím sám.

Hudební stimulační hračky našeho hračkánka

Protože se občas hodně nudím a díky neustálým nemocem, nemůžu ani do školky, zaměřili se rodiče při výběru zábavy a stimulace na oblíbené hudební hračky a hračky, které "mluví" česky. Naučil jsem se mačkat tlačítka a hudbu si přehrávat sám. Hračky musí být maximálně odolné mému způsobu hraní, tzn....

Stanový Little Room a Zraková stimulace Ipadem

Je vedro a navíc se doma strašně moc nudím a tak se mamka a taťka snaží pořád něco vymýšlet, abych se nenudil a nekousal a nebouchal a občas to i funguje, ale řeknu vám "už aby bylo vedro pryč, vůbec mě to nebaví ......"  

Válecí stimulační deka

Moc moc děkuji paní Katce, která mi dala suprový dárek. Užíval jsem si na něm celý víkend a čeká mě nádherné léto. Odpočívám, rotuji, zkouším co kde je a deka se mi moooooooooooooc líbí. Ještě jednou děkuji celé rodině.

Felinoterapie

Nikam nechodím, nikam nedojíždím, užívám si vlastní domácí Felinoterapii. Ano, není profesionální a záleží na náladě zúčastněných ale stojí za to. Skřítek mě léčit většinou nechodívá, ale Čertík, to je vám kamarád. A já si to s ním pěkně užívám. No posuďte sami.

RHB váleček

Mám rád ležení na zádičkách, ležel bych tak celé hodiny, dny, měsíce .... a na bříško, tak to mě vůbec nebaví, umím se přetočit zpět na záda, tak proč bych byl na bříšku :D Tak mám rehabilitační váleček abych trochu cvičil, ale jak vidíte i tohle mě vážně nebaví.

Light Box

Light Box mi vždy půjčuje Raná péče, bývá různých velikostí a podstatou je prosvětlené pozadí, kdy potom krásně a lépe vidím hračky, které jsou také z materiálů, který lze prosvítit. Stimulují se mi tak očička a taky se můžu do hraček pořádně zakousnout.

Zraková stimulace na zádech - pohyb

Navrtáno, zavěšeno a houpáme ... koukám, kukám, mám sledovat pohyb, mno tentokrát mě pomůcka až tak moc nebaví, ale dávám rodičům velký plusový bod za snahu :D
1 | 2 >>